O mně a kontakt

Jmenuji se Ivana Georgievová, ale říkám si Iva. Mým velkým zájmem a koníčkem je Ayurvéda. Přišla ke mně před 13 lety a jsem moc vděčna lidem, kteří mě s ní seznámili. Mojí velkou učitelkou byla paní Zdena Unruhová, docentka védských věd, která mě u nás doma seznamovala s praktickou starou Ayurvédou. Již od začátku to bylo jako když otvírám zapomenutou knihu. V žádném případě se nepovažuji v tomto oboru za odborníka, ale mám Ayurvédu moc ráda a ve svém životě se snažím její základní principy dodržovat.

Ayurvéda je pro mě velmi laskavá věda, která nás učí, jak žít dlouhý a šťastný život, pochopit sebe, ale i ty druhé. Díky ní jsem začala více vnímat moudrost matky přírody a dary naší země. Naučila jsem se radovat z maličkostí a více prožívat přítomný okamžik - se vším, co přináší.

Asi před pěti lety jsem začala ve svém okolí pořádat přednášky na témata vycházející z Ayurvédy. Protože od dětství ráda vařím a je to na mně vidět, občas jsem na přednášku přinesla na ochutnání  nějaké mé netradiční výrobky. Na základě zájmu o recepty jsem vydala dvě brožurky s názvem Jídlem ke zdraví a v loňském roce jsme s přáteli vydali kalendář.

Jak jsem již napsala, ráda a s láskou vařím, ale mám zároveň pomalé zažívání se sklonem si vše ponechat. Toto by vedlo k velké obezitě a špatnému zdravotnímu stavu. Proto jsem sama na sobě vyzkoušela, z jakých surovin mohu bez obav vařit, co tělu přináší energii a pohodu a vrací ho zpět do rovnováhy. Na základě těchto zkušeností vznikly jídelníčky , které nám pomáhají najít rovnováhu a soulad.

Přeji Vám z celého srdce nejenom pevné zdraví, ale i radost ze života.

JGD IvaKontakt

Vážení zájemci.

Způsob kontaktování je velmi snadný: můžete poslat email, zavolat, i dopis na moji adresu je velmi příjemný.

Iva Georgievová
Víska 54
583 01 Chotěboř
Mobil: 724 137 587
ivaveda@ivaveda.eu