12 49.7721507164 15.6617248767 1 1 6000 1 https://ivaveda.eu 300

Vydala jsem novou publikaci „Každý den něco pro zdraví a dobrou náladu“

Tato kniha není pouze o jídle, ale také o radostech denního života.

Výňatek z článku novin Pelhřimovska:
„Každý den něco pro zdraví a dobrou náladu“, tak se jmenuje již sedmé povídání autorky Ivy Georgievové, které vychází letos na podzim. Jak naznačuje název – nepůjde pouze o jídlo, kniha je také o radostech denního života a hlavně jsou zde poskytnuty jednoduché rady na podporu našeho zdraví. Podtitul knížky zní: „Netradiční průvodce jednoho roku“ – rady, recepty a povídání jsou na každý den a jedno povídání je navíc pro použití na přestupný rok.

Autorka se již 19 let zabývá Ayurvédou a v souladu s jejími principy začala měnit vlastní stravovací návyky a vymýšlet recepty, které jsou důležitým předpokladem k dlouhému a šťastnému životu.

Kniha „Každý den něco pro zdraví a dobrou náladu“ přináší čtenářům narozdíl od předešlých kuchařek i jednoduché rady na podporu zdraví, leckdy vycházející z umění našich předků. Je prakticky rozdělena na jednotlivé týdny v roce, díky čemuž je kladen větší důraz na sezónní potraviny a jejich vliv na podporu našeho zdraví. I recepty jsou tedy sladěny podle vhodnosti použití (jaro, léto, podzim, zima) a také dostupnosti jednotlivých surovin (kdy dozrávají na zahrádce, kdy je můžeme koupit). Vždy se jedná o bezmasé recepty s malým nebo žádným obsahem lepku, které je možné snadno připravit. V knize je také množství receptů s použitím žitného kvásku (chleba, koláče, veky). Nicméně i sladké jídlo se podle autorky dá vařit zdravě, a tak i jeho milovníci najdou v knize dost námětů na lehké, ale lahodné dortíčky.

V knížce se objevují krátké a veselé příběhy z autorčina života, které mají podpořit humor a životní nadhled – prostě nebrat život tak vážně, jak někdy může vypadat.

Cena činí 250,- Kč.

Ceny za soubor, poštovné a platby

Soubor knížek Jídlem ke zdraví, Jídlem k rovnováze a Jídlem k radosti

Cena celkem je 600,- Kč.

Soubor knížek Jídlem ke zdraví, Jídlem k rovnováze a zdraví, Jídlem k radosti a Každý den něco pro zdraví a dobrou náladu.

Cena celkem je 800,- Kč.

Soubor knížek Jídlem ke zdraví, Jídlem k rovnováze a zdraví, Celý rok ve zdraví, radosti a s poznáním a Každý den něco pro zdraví a dobrou náladu.

Cena celkem je 850,- Kč.

Níže uvedené ceny platí pro Českou republiku, ostatní země dle dohody.

Při platbě předem účtujeme poštovné 60,- Kč, balné neúčtujeme.

Při platbě na dobírku neúčtujeme balné, dobírka dle platných tarifů České pošty.

Poštovné ani dobírku neúčtujeme při objednávce nad 1000,- Kč.

Při větším odběru nad 1200,- Kč poskytujeme slevy.

Objednávky a bližší informace u
Ivy Georgievové, tel. 724 137 587,
ivaveda@ivaveda.eu

Předchozí příspěvek
Setkání Vísek 2017
Další příspěvek
Recept na Radušky