„Jídlem k radosti aneb jednou týdně s Ivou“  

Vydána v říjnu 2014 vlastním nákladem.

Jídlem k radosti aneb jednou týdně s Ivou - kniha 3


Tato kniha není pouze o jídle, ale také o radostech denního života.

Výňatek z článku novin Pelhřimovska:

"Jídlem k radosti aneb jednou týdně s Ivou", tak se jmenuje již šestá kuchařka autorky Ivany Georgievové, která vychází letos na podzim¬ a jak naznačuje název, nebude pouze o jídle, ale také o radostech denního života.

Autorka se již 17 let zabývá Ayurvédou a v souladu s jejími principy začala měnit vlastní stravovací návyky a vymýšlet recepty, které jsou důležitým předpokladem k dlouhému a šťastnému životu.

Kniha "Jídlem k radosti aneb jednou týdně s Ivou" takové recepty přináší i čtenářům a narozdíl od předešlých kuchařek je prakticky rozdělena na jednotlivé měsíce v roce, díky čemuž je kladen větší důraz na sezónní potraviny. Recepty jsou tedy sladěny podle vhodnosti použití (jaro, léto, podzim, zima) a také dostupnosti jednotlivých surovin (kdy dozrávají na zahrádce, kdy je můžeme koupit). Vždy se jedná o bezmasé recepty s malým nebo žádným obsahem lepku, které je možné snadno připravit. V knize je také množství receptů s použitím žitného kvásku (chleba, koláče, preclíky, housky) a kromě jídla i postupy výroby jednoduchých likérů a lahodných sirupů. Nicméně i sladké jídlo se podle autorky dá vařit zdravě, a tak i jeho milovníci najdou v knize dost receptů na lehké, ale lahodné dortíčky.

Každý měsíc je uveden krátkým příběhem z autorčina života, neboť zcela netradičně není záměrem kuchařky pouze předat instrukce k vaření, ale hlavně uvědomění, že je nutné žít vědomý život a umět se ve svém životě radovat, ať už to kolem vypadá jakkoliv.

Cena činí 160,- Kč.

Slevy:
při objednání min. 3ks s platbou předem není účtováno poštovné,
při objednání min. 5ks na dobírku není účtován poplatek za dobírku ani poštovné,
při objednání většího počtu kusů sleva po dohodě.

Objednávky a bližší informace u
Ivy Georgievové, tel. 724 137 587,
ivaveda@ivaveda.eu.

Objednávky pro odběratele z Prahy na e-mail:
georgieva.ja@gmail.com