„Léčivá setkání “  

ve Vísce u Chotěboře

Více podrobností naleznete v sekci "Program" www.ivaveda.eu, nebo vám rádi odpovíme na konkrétní dotaz, téměř vždy se jedná o komorní akce a v případě příznivého počasí se setkání konají v přírodní zahradě mlýna. Na každém setkání se můžete těšit na občerstvení a pití v duchu tématu.


jižní strana mlýna


„Pro ženy k MDŽ"  

5. - 6. března 2016 - ve Vísce u Chotěboře

Je možné zúčastnit se pouze jednotlivých tématických celků, na které je potřeba se přihlásit. Více podrobností naleznete na www.ivaveda.eu
Je zde možnost i ubytování viz: www.ubytovani-mlyn-postolka.cz

Po dobu konání akce bude probíhat ochutnávka z knih- Jídlem ke zdraví, Jídlem k radosti a Jídlem k rovnováze.

Sobota 5. března 2016
9:30 hodin až 13:00 hodin: "Žena a její tvořivost" - Lenka Losertová

Učme se trpělivosti, která je přínosem v podobě spokojenosti a radosti.


Dříve ženy pracovaly společně a vytvářely různá díla - pojďte rozvíjet svoji fantazii, intuici a své sny. Pomocí různých technik můžeme pracovat s energiemi a tvořit výrobky, které nám dodají sílu, potěší nejen naše oko a pocítíme jaké to je, když vyrobíme orginál výrobek.

Je možné vybrat jednu z těchto možností:

1. tvořit mandalu z písku. Jedná se o jemnou techniku, kde vytvoříte mandalu z jemných barevných písků. Tato mandala bude v sobě nosit energii Vašeho přání. Pomocí svíčky a meditace tuto informaci vložíme do mandaly při její výrobě. Vznikne překrásný obrázek, který si můžete použít jako dekoraci.

2. vypracování přívěšku nebo náušnic z fimo hmoty nebo korálků. Opět půjde o meditaci, která v nás navodí pocit radosti a tvoření i zde vložíme informaci do výrobku, který nám bude při jeho nošení dávat radost a pohodu.

Začínáme v 9:30 hodin a předpokládaný konec ve 13:00 hodin.
Cena 350,-Kč, je zde zahrnuto pití a malé občerstvení.

Přihlášky a bližší informace u Lenky Losertové – e-mail: Lenka.Losertová@seznam.cz, tel. 774 814 280, nebo Ivy Georgievové, e-mail: ivaveda@ivaveda.eu .

14:00 hodin až 15:30 hodin: „Tanec radosti“ - Mgr. Hana Nováková - věnuje se africkému tanci od roku 1994 pro dospělé, děti i postižené děti. Tanec bude vycházet z afrického pojetí a samotná délka tance bude cca 40 minut, cena kurzu 100,- Kč.

16:00 až 19:00 hod.: Žena a zdravé vztahy“ - Iva Georgievová Co možná my samotné ženy nevíme o ženě v nás - jednotlivé typy, výběr partnerů, přátel, spolupracovníků. Cena kurzu je 350,- Kč.

Pokud se zúčastníte celodenního sobotního programu je cena 720,- Kč.

Neděle 6. března 2016

9:30 až 12:30 hod.: „Pečeme pro radost a zdraví z kvásku“ - Iva Georgievová
Chléb, koláč, ořechové krůcánky, velikonoční bochánek. Jak je připravit, proč jsou lépe stravitelné, jaké mouky volit. Povídání bude doplněno ukázkou a ochutnávkou. Cena 400,- Kč.

Pokud se zúčastníte obou dvou dnů je celková cena 1020,- Kč. Je zde možné za zvýhodněnou cenu přespat (280,- Kč se snídaní).

jaro na mlýně

„Víkend pro zdraví"  

22. - 24. dubna 2016 - ve Vísce u Chotěboře

Jarní omlazující kúry pro zdraví, relaxační techniky, přírodní domácí lékárnička, jarní jídelníček na podporu vitality a zdraví, částečná olejová masáž, ukázka stravy na obnovu a podporu vitality.

Celková cena (včetně ubytování a občerstvení v duchu tématu) činí 2450,- Kč. Cena bez ubytování 1950,- Kč.

V pátek začínáme v 17 hodin a v neděli končíme v 16 hodin.
pátek: „Jídlem ke zdraví- jaro“ (17:00- 19:00 hod.)
sobota: „Jarní omlazující kúry“ (10:00- 12:00 hod.)
sobota: „Olejová masáž“ indivduální (30 minut) sobota odpoledne
neděle: „Relaxační a meditační techniky“ (10:00- 12:00 hod.)
neděle: „Co nám řeknou karty“ (13:00- 15:00 hod.)

jaro na mlýně


„Víkend poznání, aneb návod k použití"  

13. - 15. května 2016 - ve Vísce u Chotěboře

Leckdy se nám nevede, protože vlastně nevíme, jak se sebou zacházet.

13. května: „Jednotlivé lidské typy, jejich vlohy, přednosti, ale i nedostatky 14. května: „Souvislost s naším vrozeným typem a určitými fyzickými obtížemi“ 15. května: „Náš typ a naši životní partneři“

13. května: „Jednotlivé lidské typy, jejich vlohy, přednosti, ale i nedostatky“
Poznáním získáme možnost změnit to, co změnit jde a přijmout vše co je již dopředu dané. Začínáme v 17:30 hod. a končíme okolo 20:00 hod. Cena 320,-Kč.

14. května: „Souvislost s naším vrozeným typem a určitými fyzickými obtížemi, či zátěžemi“
- volné pokračování předchozího dne. Jak spolu například souvisí tyto obtíže: strach, bolest zad, špatné vyprazdňování, špatné spaní, potíže s močovými cestami a proč když odstraníme tu zásadní, ty ostatní již nemusíme řešit? Proč stále větší počet lidí trápí obezita, netečnost, bolest kyčlí, zahleněnost? Co má společné špatné usínání nebo špatné spaní se zánětlivostí, alergiemi, ekzémy, hemeroidy, vztekem, bolestí hlavy? Začínáme v 10:00 hod. a končíme okolo 16:30. hod. Cena 650,-Kč. ( obědová pauza 12.00. hod. až 13:30. hod.)

15.května: „Náš typ a naši životní partneři“
, poznáním sebe sama, pochopíme i souvislost s lidmi, kteří nás v životě obklopují. Využijme možnosti změnit přístup ke vztahům obecně a dodat klid a mír do našeho života. Začínáme v 9:30 a konec je v 13:30, cena 450,-Kč. Pokud se zúčastníte obou předchozích kurzů, činí sleva 150,- Kč. Po celou dobu kurzů bude zajištěno občerstvení a pití. Je možné zde za zvýhodněnou cenu přespat (jedna noc 250,- Kč).

Přihlášky a bližší informace u Ivy Georgievové,
tel. 724 137 587,
ivaveda@ivaveda.eu , www.ivaveda.eu

Při kurzu je možné zakoupit knihy – Jídlem ke zdraví, Jídlem k rovnováze a zdraví a Jídlem k radosti.

jaro na mlýně


„Hormonální jógová terapie pro ženy dle Dinah Rodrigues"  

24. - 25. června 2016 - ve Vísce u Chotěboře

HJT je světově známá ucelená sestava, kterou učí na víkendových seminářích jedna z mála lektorek v ČR Šárka Simonidesová (je přímou žákyní Dinah Rodrigues ). Jedná se o systém, který pomocí jógových pozic, technik (práce s dechem a energií, bandhy - uzávěry, mudry - gesta) a tibetských technik, harmonizuje hormonální systém ženy, převážně se zaměřením na vaječníky, štítnou žlázu a příštítná tělíska, nadledvinky, hypofýzu. Reaktivuje, a harmonizuje hormony v našem těle , navíc omlazuje organismus.

Šárka Simonidesová:
učitelka jógy, lektorka hormonální jógové terapie dle Dinah Rodrigues, lektorka školy pánevního dna.

Součástí kurzu bude i přednáška na téma Zdravá žena - praktické rady na podporu celkového zdraví ženy a je možné zůstat do neděle 26.června a zúčastnit se rozšířené přednášky na téma Zdravá a spokojená žena.

Jako dárek obdrží každá klientka ukázku jídelníčku: Pro obnovu zdraví ženy každého věku.

Na kurz je nutné se přihlásit u lektorky:
Šárky Simonidesové na
email: s.simonides@seznam.cz,
nebo ústně po tel.: 724 250 689,
http://hormonalni-joga.webnode.cz/.

Místa jsou omezena počtem, prosíme o včasné rezervace. Celková cena kurzu je 2750- Kč. Zahrnuje občerstvení (po celou dobu kurzu a v duchu probíraného tématu) a pití (ženské čaje, nápoje na podporu klidu a pohody). Na vyžádání je možné poskytnout dárkovou poukázku.

V případě hezkého počasí budeme cvičit venku na chráněné terase!

Pokud zde budete chtít přespat, je to možné za zvýhodněnou cenu 280,- Kč. Vezměte si s sebou podložku na cvičení a přezůvky. Začínáme v sobotu v 9: 30 hod., končí se okolo 17:30 hodin, v neděli je začátek v 9:00 hodin a předpokládaný konec ve 14hod.

V místě pořádání kurzu bude možné zakoupit knihy – Jídlem ke zdraví, Jídlem k rovnováze a zdraví a Jídlem k radosti.


jaro na mlýně


„Dovolená pro radost ve mlýně Poštolka"  

2. - 6. července 2016 - ve Vísce u Chotěboře

Pokud patříte mezi lidi, kteří mají rádi pohodu, českou přírodu, přirozený pohyb- chůzi a rádi dáte svému tělu lehčí a celkem přirozenou stravu, tak jste srdečně zváni.

Máte možnost vnímat krásu české přírody, pohodu, klid a přirozenou radost z blízkosti lidí, kteří si chtějí odpočinout, pobavit se a nic neřešit. Prostředí přímo nabízí možnost se ponořit do klidu, rozjímat a přitom se dozvědět i něco nového.

Společně si upečeme celozrnný chleba, koláče, ale i placky na ohni. Poznáme co znamená jídlem ke zdraví, radosti a rovnováze (plánovaná společná strava bude bezmasá a odlehčí našemu trávení a podpoří očistu těla).

Denní program je volný, můžeme se společně vydat na turistické vycházky do krásné přírody Železných hor, či údolím říčky Doubravy, popovídat či zazpívat si u ohně. Budete mít možnost si vyzkoušet pobyt v Potní chýši a zkusit jak znějí jemné tóny či hlas v nejvyšším patře mlýnice.

Ubytování je v apartmánech s vlastním sociálním zař. Cena za ubytování (4 noci) 1000,- Kč. Příspěvek na společně uvařené celodenní stravování - jídlem ke zdraví a pití 1150,- Kč. V sobotu je příjezd mezi 9. až 10. hodinou a ve středu 6. července je odjezd mezi 10. - 11. hodinou.

Budete mít možnost poznat se s Pavlem Losertem (mystik, duchovní učitel, www.lecivemandaly.cz), který velmi dobře vnímá energii stromů a míst. Umí o ní zasvěceně hovořit.

Dle domluvy je možný nástup i v pátek 1.7. po 16 hodině.

Přihlášky a bližší informace u Ivy Georgievové,
tel. 724 137 587,
ivaveda@ivaveda.eu , www.ivaveda.eu

Při dovolené je možné zakoupit knihy – Jídlem ke zdraví, Jídlem k rovnováze a zdraví a Jídlem k radosti.

jaro na mlýně


jaro na mlýně


jaro na mlýně


jaro na mlýně


Individuální práce s klienty ve Vísce. Konzultace s cílem zlepšit momentální stav klienta přirozenou cestou, délka trvání 80 až 90 minut a s cenou 500,- Kč. Zahrnuje doporučení jak doplnit chybějící živiny, pitné kúry v daném ročním čase, možné očistné kúry a i vysvětlení souvislostí jednotlivých obtíží. Konzultaci je možné uskutečnit i přes Skype.

Jídlem ke zdraví - jídelníček přesně utvořený na momentální stav klienta a roční dobu, včetně pitné kúry a správné péče o sebe, s cílem zvýšit vitalitu a snížit škodliviny v těle.

Olejové terapie – velmi jemné olejové masáže vycházející z Ayurvédy na zlepšení celkového stavu klienta a to jak tělesného, tak i psychického.