12 49.7721507164 15.6617248767 1 1 6000 1 https://ivaveda.eu 300

Letní očekávání

Léto pro nás v našich představách často vystupuje jako symbol odpočinku, nadechnutí a nalezení odpovědí na otázky, které jsou pro nás důležité. Také je symbolem radosti a tvořivosti, setkávání se a seznamování se s něčím novým a krásným. Léto je pro mnohé z nás také zdrojem vitality a síly, kterou pak čerpáme zejména v zimních chladnějších měsících.

Snad každý rok si připomenu některá krásná letní setkání, které jsem ve svém životě zažila. Připomenou se mi neočekávaně např., podobná vůně, nebo zvuk ptáků nebo někdy i vzpomínka na místo, kde se to událo. Valnou většinu z těchto krásných vzpomínek jsem zažila v Čechách a nebyly to žádné luxusní dovolené. Někdy se jednalo i o docela obyčejný letní večer, který najednou byl naplněn něčím výjimečným. Po mnoho let mi takové vzpomínky dělají radost a naplňují mě hřejivým pocitem. Doplňují moji vitalitu a sílu nejenom v létě, ale zejména v čase, kdy mi není do skoku.

Přeji tedy nám všem, ať i to letošní léto v sobě má takový malý zázrak, který po mnoho let pak provoní a zahřeje naši energii. Iva

Předchozí příspěvek
Kouzlo okamžiku